استرالیا – کارشناس رسمی دادگستری مهاجرت استرالیا

استرالیا – کارشناس رسمی دادگستری مهاجرت استرالیا
۵ (۱۰۰%) ۲۶ votes

کارشناسی املاک و سایر دارایی های متعلق به خانواده و متقاضی جهت مهاجرت استرالیا توسط کارشناس رسمی دادگستری جهت اثبات توانایی مالی مورد نیاز – همراه با تایید و مهر کارشناس رسمی دادگستری ،ارایه لایسنس معتبر و تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه

ارزیابی و کارشناسی زمین ، ساختمان ، آپارتمان ، ویلا ، واحد تجاری ، اداری و سایر املاک و دارائیهای متقاضیان دریافت ویزا ، اقامت تحصیلی و یا مهاجرت به استرالیا و ارایه گواهی تمکن مالی  به زبان انگلیسی . مشاوره رایگان .

 

ارایه خدمات کارشناسی و ارزیابی املاک در این دفتر در اسرع وقت و ظرف مدت حدودا دو روز کاری صورت می پذیرد

 

در این مجموعه کارشناسی هیچگونه هزینه ای مازاد بر تعرفه تحت عناوین مختلف از متقاضی کارشناسی دریافت نخواهد گردید

 

آدرس دفتر تهران : خیابان آفریقا . نبش ظفر . شماره ۹۳

آدرس استان البرز : مهرشهر کرج . بلوار شهرداری . خ ۱۰۷ . پلاک ۳۶۲

شماره تماس جهت هماهنگی ارزیابی : ۲۳۹۴۲۸۴_۰۹۱۲

ایمیل : EXPERT1.ORG@GMAIL.COM

لینک ثبت آنلاین درخواست کارشناسی (کلیک کنید)

 

———————————————————————————————————————-

مهاجرت و دریافت اقامت استرالیا دارای روشهای متنوع و گوناگونی است که با توجه به شرایط هر یک از متقاضیان متفاوت میباشد . ممکن است برای یک داوطلب روش سریع و ایده آل روش کارآفرینی باشد ولی برای متقاضی دیگر روش سرمایه گذاری و برای دیگری روش گسترش تجارت و یا از طریق مهارت و تخصص . یکی از مهمترین وجوه موفقیت در اخذ اقامت کشور استرالیا اثبات تمکن مالی متقاضی ویا خانواده ایشان میباشد که این امر از طریق کارشناسی و برآورد اموال و املاک متقاضی توسط کارشناس رسمی دادگستری همراه با تاییدیه وزارت امور خارجه و دادگستری برای متقاضیان محترم در این مجموعه صورت می پذیرد .

 

خدمات گروه کارشناس رسمی دادگستری :

کارشناسی و ارزش گذاری زمین ، آپارتمان ، املاک تجاری و سرقفلی ، املاک صنعتی ، … جهت دریافت تسهیلات و کارشناسی املاک توسط کارشناس رسمی دادگستری در رشته راه و ساختمان و ثبتی و کارشناس رسمی  رشته ماشین آلات جهت درخواستهای ارزیابی کارخانه ها و تاسیسات .

تعیین قیمت عادلانه روز املاک به منظور دریافت وام ، تضمین وثیقه نزد شرکت های دولتی و خصوصی توسط کارشناس رسمی دادگستری .

تنظیم گزارش توسط کارشناس رسمی دادگستری در رشته راه و ساختمان ، امور ثبتی و کارشناس رسمی  رشته  وسایط نقلیه جهت درخواستهای ارزیابی خودرو  (ارائه گزارش به زبان انگلیسی و تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه برای ارایه به سفارت کشورهای آمریکا ، کانادا ، استرالیا ،انگلیس ، ترکیه … )

نقشه برداری UTM و تعیین دقیق ابعاد و حدود ثبتی جهت صدور اسناد مالکیت ،رفع اختلافات با املاک همجوار ، تطبیق مساحت و حدود ملک از لحاظ سندی با وضعیت موجود ، نقشه برداری توپوگرافی با تایید کارشناس رسمی دادگستری . نقشه برداری با تایید کارشناس رسمی دادگستری برای ارایه شهرداری ، اداره ثبت ،

 اثبات تمکن مالی توسط کارشناس رسمی دادگستری بابت ارایه به ارگانها و نهادهای کشورهای خارجی جهت امور بیمه ، تضمین بازنشستگی ، بیزینس ، …

ارزیابی املاک و تهیه ترازنامه مالی مهاجرت ، جهت اقامت دائم و انواع روشهای مهاجرت  برای ارائه به سفارت یا اداره مهاجرت استرالیا توسط کارشناس رسمی دادگستری با صلاحیت مربوط .

 ارزش گذاری  خودرو ، … توسط کارشناس رسمی دادگستری با صلاحیت مربوطه .

توضیحاتی در رابطه با مهاجرت استرالیا :

 

قوانین مرتبا در حال تغییر است و در هر زمان باید استعلام جهت قوانین روز دریافت شود .

نوآوری کسب و کار و اقامت استرالیا ازطریق تمکن مالی

جریان نوآوری کسب و کار برای افراد کسب و کار با مهارت طراحی شده است که در فکر یک کسب و کار جدید یا موجود در استرالیا هستند.

برای واجد شرایط بودن  این نوع ویزا، متقاضی مهاجرت به استرالیا و اقامت استرالیا ازطریق تمکن مالی باید شرایط زیر را داشته باشد:

 

زیر ۵۵ سال باشید
از سوی دولت استرالیا، توسط یک ایالت دولتی ، ایالت قلمرو و یا استرادایوس معرفی شود
دعوت نامه برای درخواست ویزا داشته باشید
دیدار با تمام الزامات بهداشت و شخصیت باید رعایت شود
حداقل نمره ۶۵ در آزمون امتیاز
برای ۲ سال از ۵ سال مالی قبل از دعوت به درخواست، سرمایه گذار باید حداقل ۵۰۰۰۰۰ AUD را در یک کسب و کار حداقل برای دو سال از چهار سال مالی قبل از دعوتنامه درخواست کند
حداقل یکی از درصد های زیر برای کسب و کار ارایه  شده :
۵۱٪، اگر کسب و کار دارای گردش کمتر از ۴۰۰۰۰ AUD در سال است
۳۰٪، اگر کسب و کار دارای گردش مالی AUD400 000 یا بیشتر در سال است
۱۰٪، اگر کسب و کار یک شرکت سهامی خاص است
یک حرفه کسب و کار موفق داشته باشید

و در زمان دعوت، سرمایه گذار باید دارای کسب و کار و دارایی حداقل  ۸۰۰٫۰۰۰ AUD بر اساس نرخ معادل بانک مرکزی دلار استرالیا با ریال ایران  باشد .

——————————————————————————————————————————————

 

استرالیا سومین کشور انگلیسی زبان جهان می باشد که دارای سی و هشت دانشگاه دولتی می باشد . برای اخذ ویزای تحصیلی کشور استرالیا حداقل نیاز به یک مدرک زبان انگلیسی IELTS 6 دارید و می توانید تا یک ماه پس از پست کردن مدارک ، مدرک زبان خود را تسلیم نمایید .

دوره های SCHOOLS:

در این دوره که برای افراد است که قصد تحصیل در مقاطع زیر دیپلم را دارند می باشد که می توانند دو نفر که معمولا پدر و مادر فرد هستند اجازه حضور در کنار فرزندان خود را تا سن ۱۸ سال خواهند داشت . هزینه تحصیل در این دوره ۱۰۰۰۰ $ الی ۱۸۰۰۰ $ می باشد .

دوره FOUNDATION & DIPLOMA :

این دوره همان دوره دیپلم در ایران است که دانش آموزان در استرالیا می توانند با یکسال تحصیل در این دوره ، به مقاطع دانشگاهی راه یابند . هزینه تحصیل در این دوره ۱۵۰۰۰ $ الی ۲۸۰۰۰ $ می باشد .

برای افرادی که مدرک دیپلم نظام قدیم دارند باید در دوران دیپلما تحصیل نمایند. برای افرادی که خواهان تحصیل در رشته های پزشکی هستند باید در دوره های دیپلما تحصیل نمایند سپس باید چهار سال در رشته علوم پایه تحصیل نمایند و سپس به شرط قبولی در آزمون دانشگاه می توانند در رشته های پزشکی ادامه تحصیل نمایند.

مقطع لیسانس :

مقطع لیسانس در کشور استرالیا ۴سال زمان تحصیل به طول می انجامد وهزینه تحصیل ۱۶۰۰۰ $ الی ۳۵۰۰۰ $ می باشد در این دوره دانشجویان اجازه بیست ساعت کار در هفته را دارا می باشند که با کارهای پارت تایم می توانید سهمی از مخارج زندگی خود را پوشش دهید.

مقطع فوق لیسانس :

در دوره فوق لیسانس دانشجویان در مدت دو سال تحصیل خود می توانند همانند دوره لیسانس می توانند بیست ساعت در هفته کار به صورت پارت تایم انجام دهند . هزینه تحصیل حدود ۲۰۰۰۰$ الی ۳۵۰۰۰ $ می باشد .  هزینه ماهیانه زندگی در استرالیا حدود ۱۰۰۰ $ الی ۱۵۰۰۰ $ می باشد .

ویزای کار استرالیا :

اخذ ویزای کار در تمام کشور ها یکی از سریع ترین راه ها در بحث گرفتن اقامت دائم است . این سخن به این دلیل بیان می شود چون شما به آن کشور مالیات و بیمه می پردازید شما زودتر از سایر ویزا ها به اقامت خواهید رسید .

ویزای SKILL WORKER استرالیا :

ویزای جستجوگر کار در کشور استرالیا بر اساس امتیاز بندی است . کشور استرالیا چون هجوم سیل زیادی از توریست را دارد به همین خاطر علاوه بر اینکه زمان زیادی را باید صف انتظار باشید و قانون عطف ما سبق دارد ، شما باید مدرک تحصیلی تان در لیست مشاغل مورد نیاز باشد .

ویزای ثبت شرکت در استرالیا :

اخذ این نوع ویزا به شرط دریافت نامه حمایت دولت منطقه ای یا ایالتی در کشور استرالیا است . باید همراه با این نامه شما تجربه و مهارت لازم در آن زمینه مذکور را داشته باشید .

شما برای اخذ این ویزا باید سنی کمتر از ۵۵ سال را علاوه بر داشتن حمایت نامه از ایالت های استرالیا و ارائه تمکن مالی حداقل پانصد هزار دلار استرالیا در حساب داشته باشید .

ویزای سرمایه گذاری در استرالیا :

برای اخذ این نوع ویزا باید سنتان کمتر از ۵۵ سال باشد و موافقت نامه های دولتی ایالات استرالیا ، داشتن حداقل سه سال سابقه مدیریت در مورد مذکور ، داشتن تمکن مالی طبق رقمی که هر دوره اعلام می شود جهت سرمایه گذاری در کشور استرالیا ، کسب مدرک زبان انگلیسی حداقل IELTS 5 و عدم وابستگی جز همسر خود شرایطی است که مورد نیاز می باشد .

 

تدوین توسط کارشناس رسمی دادگستری