تمکن مالی و روشهای مهاجرت به کانادا

۵٫۰
۲۸

کانادا – مهاجرت به کانادا

اثبات تمکن مالی جهت دریافت اقامت و یا مهاجرت به کانادا توسط کارشناس رسمی دادگستری :

ارزیابی رسمی املاک و سایر دارائیهای خانواده و متقاضیان ادامه تحصیل ، اقامت و یا مهاجرت به کانادا ، آمریکا ، استرالیا ،انگلیس … توسط کارشناس رسمی دادگستری در رشته راه و ساختمان انجام می شود.  گزارش نهایی در صورت درخواست متقاضی به زبان انگلیسی و همراه با اخذ کلیه تاییدیه های لازم نظیر دادگستری ، وزارت امور خارجه و ارایه پروانه کارشناسی معتبر … جهت ارایه به سفارت یا اداره مهاجرت کانادا انجام می شود.

ارایه خدمات کارشناسی و ارزیابی املاک در این دفتر در اسرع وقت و ظرف مدت حدودا دو روز کاری صورت می پذیرد

در این دفتر کارشناسی هیچگونه هزینه ای مازاد بر تعرفه تحت عناوین مختلف از متقاضی کارشناسی دریافت نخواهد گردید.

جهت کارشناسی ملک مورد نظر با شماره تماس ارایه شده هماهنگی و اقدام فرمایید

استان تهران : خیابان آفریقا -نبش ظفر- پلاک ۹۳

استان البرز : مهرشهر کرج – بلوار شهرداری -خیابان ۱۰۷ -پلاک ۳۶۲

تماس : ۲۸۴۲۳۲۸۰


 مهاجرت به  کانادا از طریق ارایه گواهی تمکن مالی و  روشها  :

مهاجرت و دریافت اقامت کشور کانادا دارای روشهای متنوع و گوناگونی است که با توجه به شرایط هر یک از متقاضیان متفاوت میباشد . ممکن است برای یک متقاضی روش سریع و ایده آل روش کارآفرینی باشد ولی برای متقاضی دیگر روش سرمایه گذاری و برای دیگری روش گسترش تجارت و یا از طریق مهارت و تخصص . یکی از مهمترین وجوه موفقیت در اخذ اقامت کانادا اثبات تمکن مالی متقاضی ویا خانواده ایشان میباشد که این امر از طریق کارشناسی و برآورد اموال و املاک متقاضی توسط کارشناس رسمی دادگستری همراه با تاییدیه وزارت امور خارجه و دادگستری برای متقاضیان محترم در این مجموعه صورت می پذیرد .

طبق اطلاعیه بخش مهاجرت کبک در تاریخ ۲۲ خرداد ۱۳۹۲، پذیرش مجدد سرمایه گذاری ۱۸۰هزار دلاری کبک در سال یعنی: Aug. 1,2013 برابر ۱۰ مرداد ۱۳۹۲ مجددا آغاز  شد.

مزایای این برنامه:

۱ – سرعت بیشتر در کسب اقامت کانادا در حدود یکسال

۲ – عدم نیاز به مدرک زبان برای کسب اقامت کانادا

۳ – ارائه اقامت به تمام اعضای خانواده

۴ – امکان کار، تحصیل رایگان و بیمه خدمات درمانی از ابتدای ورود به کانادا

۵- ارزانترین روش سرمایه گذاری جهت کسب اقامت، نسبت به کشورهای دیگر

 برنامه مهاجرتی سرمایه گذاری کبک هم اکنون سریعترین روش برای دریافت اقامت کانادا است، بسیاری که نگران ادامه تحصیل و یا خدمت سربازی فرزندان خود هستند از این روش اقدام می کنند.

نیازمندی های این روش :

داشتن دارایی ثابت مانند یک یا چند ملک مجموعا به ارزش  (۱٫۶میلیون دلار کانادا) با تایید کارشناس رسمی دادگستری

دارا بودن تجربه در یک شغل طی ۵سال گذشته، مانند: مدیریت شرکت،پروانه وکالت، پروانه کسب یا پزشک

پرداخت ۱۸۰ هزار دلار کانادا بعد از قبولی در مصاحبه در استانبول ترکیه یا مونترال کانادا

—————————————————————————————————————————————————–

اثبات تمکن مالی متقاضی توسط کارشناس رسمی دادگستری در انواع روشهای مهاجرت و اخذ اقامت  کانادا :

یکی از روشهای مورد علاقه و به صرفه اخذ اقامت کانادا روش سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا (یا روش ۱۸۰/۰۰۰دلار) است و این فرصت از ماه آپریل سال ۲۰۱۶ آغاز شد. ارزان ترین مدل  سرمایه گذاری در کانادا و سریعترین و کم ریسک ترین نوع سرمایه گذاری در کانادا ، و رسیدن به اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری ، سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا می باشد ، بطوریکه بجای اینکه شما متقاضی عزیز مبلغ یک میلیون و ششصد هزار دلار تهیه و به دولت کانادا با مدارک ارائه و نشان دهید و هشتصد هزار دلار آن را هم در اختیار دولت کانادا قرار دهید و پس از گذراندن حدود پنج سال ، هزینه پرداختی را دریافت کنید ، میتوانید اینکار را توسط وکلای رسمی مهاجرت کانادا و از طریق موسسات اعتباری در کانادا انجام دهید . در واقع  با سرمایه ای دیگر برای شما سرمایه گذاری خواهد شد پس از آن پس از اطمینان از اجرای درست روند کار ، هزینه مذکور  را خواهید پرداخت و به جای هشتصد هزار دلار شما ۲۱۰ هزار دلار میپردازید و مابقی آن را موسسه مالی اعتباری کانادایی بجای شما در اختیار دولت قرار خواهد داد و خود نیز آن را پس از پنج تا شش سال بعد پس خواهد گرفت .

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری : شما می توانید برای مهاجرت به کانادا از روشهای بیزینسی استان های خاص و یا کارآفرینی کبک استفاده نمایید.

این برنامه جهت توسعه و تولید اشتغال در کانادا با جذب سرمایۀ متقاضیانی که دارای تجربۀ تجاری، بیزینسی و یا توان مدیریتی هستند به وجود آمده است.
به عنوان یک فرد مهاجر سرمایه گذار، شما و خانواده تان می توانید با سرمایه گذاری مبلغ ۸۰۰٫۰۰۰$ کانادا به مدت ۵ سال در برنامه فدرال ( متقاضیان اقامت در کانادا به غیر از کبک )  اقامت دائم به دست آورید.
روش سرمایه گذاری فدرال توسط دولت کانادا ضمانت شده است و دولت تضمین می دهد بعد از ۵ سال پول شما به طور کامل بدون سود باز پرداخت شود.

همچین این امکان برای متقاضیان روش سرمایه گذاری کانادا وجود دارد تا با پرداخت تنها ۱۸۰٫۰۰۰$ در عوض ۸۰۰٫۰۰۰$ از مزایای این روش مهاجرتی برخوردار گردند. با این تفاوت که در صورت استفاده متقاضی از طرح ۱۸۰٫۰۰۰ دلاری (این مبلغ بر اساس تغییر نرخ بهره بانکی قابل تغییر میباشد)، این مبلغ بدون بازگشت می باشد.

مزیت های این روش:

  • در این روش متقاضی الزامی به داشتن مهارت در زمینه زبان انگلیسی و فرانسه ندارد.

  • متقاضی تعهدی در زمینه ایجاد حرفه و بیزینس نخواهد داشت.

  • اخذ اقامت دائم و بدون شرط برای متقاضی، همسر و فرزندان.

  • متقاضی ملزم به داشتن مدرک تحصیلی نمی باشد.

شرایط لازم جهت برنامه مهاجرت سرمایه گذاری فدرال :

شرایط لازم

روش سرمایه گذاری فدرال

مقصد

هر منطقه در کانادا به غیر از کبک

حداقل دارایی

۱٫۶۰۰٫۰۰۰ $ کانادا – قانوناً کسب شده باشد

سابقه سهام داری یا مدیریت

مدیریت حداقل ۵ کارمند تمام وقت در سال یا مالکیت بخشی از یک بیزینس، حداقل ۲ سال در ۵ سال گذشته

سرمایه گذاری

۸۰۰٫۰۰۰ $ کانادا به مدت ۵ سال با تضمین دولتی بدون سود و یا ۱۸۰٫۰۰۰$ بدون بازگشت

موارد دیگر

انجام آزمایشات پزشکی و ارائه عدم سوء پیشینه

ارزیابی رسمی املاک و تاییدیه تمکن مالی توسط کارشناس رسمی دادگستری صورت می پذیرد .

جدول امتیاز بندی جدید اداره مهاجرت کانادا ۲۰۱۸ برای گروه حرفه و تخصص فدرال

همانگونه که در اخبار گذشته منتشر شده بود، اداره مهاجرت کانادا تغییرات عمده ای را در سیستم پذیرش متقاضیان حرفه و تخصص فدرال برنامه ریزی نموده است که از اول ژانویه ۲۰۱۳ به مرحله اجرا در خواهند آمد.  این تغییرات که در روزنامه رسمی کانادا منتشر شده اند، فعلا مراحل پشنهادی خود را می گذراند و هنوز به مرحله تصویت نهایی نرسیده است.  تغییرات پیشنهادی شامل تغییر در معیارهای سن، زبان، سابقه کار، میزان اعتبار مدارک تحصیلی خارجی، پیشنهاد کار کانادایی و قابلیت سازگاری خواهد بود.

اداره مهاجرت کانادا هدف از اجرای این تغییرات را اطمینان از آمادگی هرچه بیشتر نیروی حرفه و تخصص برای ورود به بازار کار کانادا اعلام نموده است. طبق این تغیرات، ارزیابی مدارک تحصیلی مهاجران پیش از اقدام به مهاجرت از اهمیت بیشتری برخوردار خواهد شد.

براساس این تغییرا پیشنهادی متقاضیان گروه حرفه و تخصص که مایل به مهاجرت به کانادا می باشند، می توانند تحت یکی از ۳ گروه زیر و بر اساس تجربه کاری خود برای مهاجرت به کانادا اقدام نمایند.

مهاجرت به کانادا از طریق متخصصین :

۱. گروه مدیران : کد این گروه در NOC با ۰ (صفر) شروع می شود.

۲. گروه افراد حرفه ای ( متخصصین): این مشاغل در گروه A در تقسیم بندی NOC قرار می گیرند.

۳. گروه تکنیکال: این مشاغل در گروه B در تقسیم بندی NOC قرار می گیرند.

جدول  پیشنهادی امتیازبندی گروه حرفه و تخصص فدرال در عین حال که مجموع امتیازات برای قبولی همان ۶۷ امتیاز خواهد ماند، برای این سه گروه به شکل زیر خواهد بود:

۱. حداقل سطح زبان: اداره مهاجرت کانادا با درک اهمیت زبان در پیشرفت اقتصادی و اجتماعی مهاجران قصد دارد که در سیستم جدید تغییرات زیر را اعمال نماید:

۱.۱ متقاضیان باید برای زبان اول حداقلی از دانش را دارا باشند تا بتوانند برای مهاجرت اقدام نمایند.  کسب این حداقل اجباری بوده و این حداقل به زودی توسط CIC اعلام خواهد شد،

۱.۲ امتیاز زبان از ۱۶ امتیاز به ۲۴ امتیاز افزایش خواهد یافت. درسیستم پیشنهادی:

–  دانش Basic از زبان اول ۴ امتیاز برای هر یک از تواناییها و حداکثر ۱۶ امتیاز خواهد داشت.

– دانش Moderate از زبان اول ۵ امتیاز برای هر یک از تواناییها و حداکثر ۲۰ امتیاز خواهد داشت.

– دانش High از زبان اول ۶ امتیاز برای هریک از تواناییها و حداکثر ۲۴ امتیاز خواهد داشت.

۱.۳ دانش زبان دوم که پیش از این ۸ امتیاز داشت در سیستم پیشنهادی به ۴ امتیاز کاهش خواهد یافت.

۲. سن: اداره مهاجرت کانادا معتقد است که متقاضیان جوانتر معمولا سریعتر و راحتتر وارد بازار کار کانادا شده و تعداد سالهای بیشتری را در خدمت بازار کار کانادا خواهندبود. نتیجتا امتیاز سن از ۱۰ امتیاز به ۱۲ امتیاز افزایش یافته و به گروه بین ۱۸ تا ۳۵ تعلق خواهد گرفت. این افراد امتیاز کامل (۱۲) را اخذ نموده و به افراد بالای ۳۵ سال به ازای هر یک سال ۱ امتیاز کمتر تعلق خواهد گرفت. بدین ترتیب، افراد ۴۷ ساله به بالا هیچ گونه امتیازی از نظر معیار سن نخواهند داشت.

۳. امتیاز تجربه کاری از ۲۱ امتیاز به ۱۵ امتیاز کاهش خواهد یافت ولی برای دریافت امتیاز کار کامل متقاضی باید به جای ۴ سال سابقه کاری، در سیستم جدید ۶ سال سابقه کاری داشته باشد.

۴. سطح تحیصلات: در حال حاضر امتیاز تحصیلات بر اساس مدرک تحصیلی متقاضی و تعداد سالهایی که متقاضی به تحصیل پرداخته، محاسبه می شود. در سیستم جدید معادل سازی مدرک تحصیلی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و تنها افرادی می توانند برای گروه حرفه و تخصص فدرال اقدام نمایند که مدارک تحصیلیشان توسط یکی از مراکزی که توسط اداره مهاجرت کانادا معرفی خواهند شده، مورد ارزیابی قرار گرفته تا معادل سازی شوند.

در سیستم جدید مدارک دکتری ۲۵ امتیاز، فوق لیسانس و مدارک حرفه ای ۲۳ امتیاز خواهند گرفت.

۵. قابلیت سازگاری:  از آنجایی که آمار اداره مهاجرت کانادا حاکی از آن است که در اغلب پرونده های مهاجرتی همسران متقاضیان اصلی یا هیچ وقت در زندگی کار نکرده اند و یا سابقه کاری مربوط به تحصیلات نداشته اند، امتیاز تحصیلات همسر برداشته شده و به جای آن برای میزان دانش زبان همسر ۵ امتیاز در نظر گرفته خواهد شد.

امتیاز سابقه کار کانادایی از ۵ امتیاز به ۱۰ امتیاز افزایش یافته و  با اینکه امتیاز داشتن فامیل درجه اول همان ۵ امتیاز باقی مانده ولی فامیل درجه یک در کانادا باید حداقل ۱۸ سال داشته باشد.

مهاجرت به کانادا

ویزای نیروی متخصص

افراد متخصص و حرفه ای کسانی هستند که تحصیلات و تجربه کاری به آنها کمک خواهد کرد تا بتوانند در هر کشوری که دوست دارند کار پیدا کرده و اقامت دائم دریافت کنند در کشورهای توسعه یافته ای همچون کانادا ، آلمان ، انگلیس ، … هرساله تعداد زیادی بازنشسته به جمعیت قبلی می شوند بنابراین نیاز به نیروی متخصص در این کشور رو به افزایش است .

ویزای متخصصین ، پاداش نیروهای متخصص و ماهری است که در کشور کانادا زندگی می کنند .

در کانادا یک دنیای کاری کاملا متفاوت و جدیدی پیش روی متخصصین و افراد ماهر قرار دارد . کانادا سرزمین فرصت های طلایی است. کانادا از لحاظ اقتصادی یکی از کشورهای پر رونق در جهان است و به علت مشاغل درحال توسعه مقصد متخصصین و افراد ماهر میباشد .

کشور کانادا از جوانان با انگیزه و تحصیل کرده حمایت می کند تا آنها در آینده به رشد اقتصادی کشور کمک کنند .

داشتن اقتصادی مبتنی بر دانش باعث شده که این کشور به دنبال متخصصین اماده بکار باشد تا نیازهای آنها را برآورده کرده و با بازارهای کاری درحال تغییر ، به سرعت منطبق شوند .

خدمات گروه کارشناس رسمی دادگستری :

 

* ارزیابی رسمی املاک جهت مهاجرت . اقامت دائم و سرمایه گذاری برای ارائه به سفارت یا ادره مهاجرت کشورهای کانادا ، استرالیا و آمریکا … همراه با کلیه تاییدیه ها و ارائه گزارش به زبان انگلیسی

* کارشناسی دارائیهای متقاضیان ادامه تحصیل ، اقامت و یا مهاجرت به کلیه کشورها به زبان انگلیسی جهت ارایه به سفارت کانادا ، آمریکا استرالیا ، انگلیس ، ….، توسط کارشناس رسمی دادگستری در رشته راه و ساختمان و ثبتی

* کارشناس رسمی  رشته ماشین آلات جهت درخواستهای ارزیابی کارخانه ها و شهرک های صنعتی .

* تعیین قیمت عادلانه روز املاک به منظور دریافت وام ، تضمین وثیقه نزد شرکت های دولتی و خصوصی ، طرح توجیهی.

* تنظیم گزارش و ارایه گواهی توانایی مالی به سفارت برای متقاضیان ادامه تحصیل در خارج از کشور .

* امور ثبتی و نقشه برداری و ارایه خدمات و نقشه های مورد نیاز شهرداری ها ، اداره ثبت ، … تعیین مختصات UTM و تعیین دقیق ابعاد و حدود ثبتی جهت صدور پروانه ساخت و یا پایان کار ساختمانی ، صدور اسناد مالکیت ،رفع اختلاف با املاک همجوار ، نقشه برداری وضعیت موجود  ، نقشه برداری توپوگرافی با تایید و مهر کارشناس رسمی دادگستری .

* ارزش گذاری روز املاک واقع در طرح شهرداری و سایر ارگانهای دولتی به منظور دریافت خسارت قانونی و معادل نقدی بهای ملک ،تهاتر و احقاق حق توسط کارشناس رسمی دادگستری مورد وثوق .

امور و قوانین مهاجرت به کشورها مرتبا در حال تغییر و بروزرسانی است و لازم است متقاضیان در هر زمان قوانین و ضوابط را به روز استعلام و بررسی نمایند .

لینک  ثبت آنلاین درخواست کارشناسی

Call Now Button