تمکن مالی و روشهای مهاجرت به کانادا

کانادا – مهاجرت به کانادا

اثبات تمکن مالی جهت دریافت اقامت و یا مهاجرت به کانادا توسط کارشناس رسمی دادگستری :

ارزیابی رسمی املاک و سایر دارائیهای خانواده و متقاضیان ادامه تحصیل ، اقامت و یا مهاجرت به کانادا ، آمریکا ، استرالیا ، انگلیس … توسط کارشناس رسمی دادگستری در رشته راه و ساختمان انجام می شود.  گزارش نهایی در صورت درخواست متقاضی به زبان انگلیسی و همراه با اخذ کلیه تاییدیه های لازم نظیر دادگستری ، وزارت امور خارجه و ارایه پروانه کارشناسی معتبر جهت ارایه به سفارت یا اداره مهاجرت کانادا انجام می شود.

در موارد سفرهای توریستی و نیاز به اخذ ویزای کانادا و اثبات تای ، معمولا ارزیابی ملک توسط کارشناس رسمی دادگستری مورد نیاز میباشد . اخذ ویزای توریستی کانادا ، اثبات ” تای ” یا همان نشان دادن وابستگی به سرزمین مبدا برای آفیسرهای مهاجرت کانادا طبق قوانین جدید میباشد . در مواردی که متقاضی تمایل به دیدار با اعضای خانواده ، اقوام ، دوستان و آشنایان و یا دلایل دیگر تقاضای سفر توریستی به کانادا را دارد ، اثبات تای یا همان وابستگی به کشور مبدا مورد نیاز است که نشان دهد پس از انجام سفر متقاضی به کشور خود باز خواهد گشت . در هر صورت در هیچ از از موارد ارزیابی ملک ، نیاز به ترهین سند ملک نزد هیچ مرجعی نبوده و سند ملک کاملا آزاد میباشد .

کارشناس رسمی دادگستری

ارایه خدمات کارشناسی و ارزیابی املاک در این دفتر در اسرع وقت و ظرف مدت حدودا دو روز کاری صورت می پذیرد .

در این دفتر کارشناسی هیچگونه هزینه ای مازاد بر تعرفه تحت عناوین مختلف از متقاضی کارشناسی دریافت نخواهد گردید.

جهت کارشناسی ملک مورد نظر با شماره تماس ارایه شده هماهنگی و اقدام فرمایید

استان تهران : خیابان آفریقا -نبش ظفر- پلاک ۹۳

استان البرز : مهرشهر کرج – سه راه شهرداری-مجتمع تجاری اداری توسکا- واحد ۶۱

تماس :  ۰۹۱۲۲۳۹۴۲۸۴ و ۰۲۶۳۴۰۱۱۹۲۳و ۰۲۱۹۱۰۳۵۴۷۲ و ۰۲۱۲۸۴۲۳۲۸۰


کارشناس رسمی دادگستری

مزایای مهاجرت به کانادا

درآمد بالا

در درجه اول، بسیاری از نیروی کار خارجی در این کشور به دلیل کسب درآمد به دلار کانادا، نسبت به کشور مبدا از درآمد بیشتری برخوردار می شوند؛ بدین معنی که می توانند پس انداز بیشتری داشته باشند و کالاهایی را بخرند که با درآمد قبلی قادر به خرید آنها نبودند.

خدمات درمانی بهتر

خدمات درمانی در کانادا، به لطف “برنامه خدمات درمانی جهانی” دولت، رایگان است.

برای شروع استفاده از مزایای خدمات درمانی، حداقل باید ۳ ماه از تاریخ شروع اقامت سپری شده باشد. این خدمات درمانی رایگان، محدود به برخی از کلینیک ها و بیمارستان ها نمی باشد. به سادگی می توانید به مراکز درمانی مورد نظر خود مراجعه کرده و از درمان رایگان استفاده کنید.

تحصیلات رایگان

نه تنها آموزش در کانادا رایگان است بلکه از کیفیت بالایی نیز برخوردار است. کیفیت آموزش در کانادا به واسطه تجهیز مدارس با ملزومات آموزشی که برای یادگیری بهینه ضروری هستند، ارتقاء یافته است.

مدارس دولتی کانادا حتی نسبتاً از کیفیت بهتری برخوردار هستند زیرا معلمان، کتابخانه ها، امکانات مدرسه و کافی شاپ ها  توسط دولت تامین می شوند.

مشاغل متقاضیان شایسته

افراد در سنین مختلف با کمک این آژانسهای کاریابی با توجه به سطح تحصیلات، مهارت ها و سن خود می توانند شغل مناسب خود را پیدا کنند.

همچنین به محض اشتغال می توان برنامه های بیمه را به صورت رایگان دریافت شود. برنامه های بیشتری توسط دولت کانادا ارائه شده است که به کارگران کمک می کند تا غذا، اجاره و سایر نیازهای اساسی خود و خانواده خود را تأمین کنند.

فرصت های بیشتر

بسیاری از امکانات و موقعیت هایی که به طور معمول در ایالات متحده موجود است در کانادا نیز وجود دارند زیرا این کشور یک کشور جهان اول است. کانادا این فرصت را برای همه فراهم کرده تا به اهداف و آرزوهای خود در زندگی دستیابی پیدا کنند.

مزایا برای کودکان

بسته به درآمد و سن فرزند، دولت کانادا  کمک مالی می کند تا کودکان تا سن ۱۸ سالگی پرورش یابند.

عدم تبعیض سنی

در کانادا برای کار کردن هیچگونه محدودیت سنی وجود ندارد و هیچگونه تبعیضی در حق افراد مسن جامعه که می خواهند وارد بازار کار شوند قائل نمی شود.

برخی از معایب مهاجرت به کانادا

دوری از خانواده

یکی از بزرگترین چالش هایی که مهاجرت به کانادا به همراه دارد، ترک عزیزان، اقوام و دوستان است. این مهمترین مسئله در زندگی در آن سوی جهان است.

کانادا مکانی سرد برای زندگی است

برخی از مهاجرین آب و هوای سرد را بسیار ناراحت کننده می دانند و به راحتی مریض می شوند. ممکن است شما تا ۷ ماه از سال  نیاز به پوشیدن لباس زمستانی در دماهایی داشته باشید که به منفی ۳۵ درجه نیز می رسد. این قضیه می تواند شما را به زندگی در کشور مبدا خود برگشت دهد.

نرخ بالای مالیات

میزان مالیات بستگی به این دارد که به کدام گروه تعلق دارید و سایر منابع درآمد شما چیست. همچنین هنگام خرید کالا باید حدود ۱۵ درصد مالیات پرداخت کنید. خلاصه اینکه، کانادا می تواند مکانی گران برای زندگی باشد. اما یادتان باشد که حداقل می دانید مالیاتی که پرداخت می کنید به کجا می رود و پرداخت این مقدار مالیات به معنی درآمد کافی است.

پیدا کردن شغل مورد نظر می تواند سخت باشد

شرکتها ممکن است به دنبال افرادی با تجربه کار در  کانادا باشند، اما اگر همه آنها چنین افراد با تجریه ای را بخواهند، چگونه می توان شغل مورد نظر خود را پیدا کرد؟ تصمیم گیری برای زندگی و کار در کانادا یک تصمیم بزرگ است.


کارشناس رسمی دادگستری

مهاجرت به  کانادا از طریق ارایه گواهی تمکن مالی و  روشها :

مهاجرت و دریافت اقامت کشور کانادا دارای روشهای متنوع و گوناگونی است که با توجه به شرایط هر یک از متقاضیان متفاوت میباشد . ممکن است برای یک متقاضی روش سریع و ایده آل روش کارآفرینی باشد ولی برای متقاضی دیگر روش سرمایه گذاری و برای دیگری روش گسترش تجارت و یا از طریق مهارت و تخصص . یکی از مهمترین وجوه موفقیت در اخذ اقامت کانادا اثبات تمکن مالی متقاضی ویا خانواده ایشان میباشد که این امر از طریق کارشناسی و برآورد اموال و املاک متقاضی توسط کارشناس رسمی دادگستری همراه با تاییدیه وزارت امور خارجه و دادگستری برای متقاضیان محترم در این مجموعه صورت می پذیرد .

مهاجرت به کانادا – کبک

مزایای این برنامه:

۱ – سرعت بیشتر در کسب اقامت کانادا در حدود یکسال

۲ – عدم نیاز به مدرک زبان برای کسب اقامت کانادا

۳ – ارائه اقامت به تمام اعضای خانواده

۴ – امکان کار، تحصیل رایگان و بیمه خدمات درمانی از ابتدای ورود به کانادا

۵- ارزانترین روش سرمایه گذاری جهت کسب اقامت، نسبت به کشورهای دیگر

 برنامه مهاجرتی سرمایه گذاری کبک هم اکنون سریعترین روش برای دریافت اقامت کانادا است، بسیاری که نگران ادامه تحصیل و یا خدمت سربازی فرزندان خود هستند از این روش اقدام می کنند.

نیازمندی های این روش :

داشتن دارایی ثابت مانند یک یا چند ملک مجموعا به ارزش  اعلام شده مورد نیاز در هر دوره طبق نظر کارشناس رسمی دادگستری

دارا بودن تجربه در یک شغل طی ۵ سال گذشته، مانند: مدیریت شرکت، پروانه وکالت، پروانه کسب یا پزشک

پرداخت ۱۸۰ هزار دلار کانادا بعد از قبولی در مصاحبه در استانبول ترکیه یا مونترال کانادا


اثبات تمکن مالی متقاضی توسط کارشناس رسمی دادگستری در انواع روشهای تحصیلی ، مهاجرت و اخذ اقامت کانادا :

در بسیاری از موارد پذیرش تحصیلی در دانشگاه های کانادا ، جهت اثبات تمکن مالی متقاضی ، میتوان ملک متعلق به پدر یا مادر متقاضی را از طریق کارشناس رسمی دادگستری ارزیابی رسمی نمود و بدینوسیله پشتوانه مالی دانشجو جهت ادامه تحصیل در خارج از کشور را برای اخذ پذیرش دانشگاه مربوطه احراز نمود.

روش سرکایه گذاری :

مزیت های این روش:

  • در این روش متقاضی الزامی به داشتن مهارت در زمینه زبان انگلیسی و فرانسه ندارد.

  • متقاضی تعهدی در زمینه ایجاد حرفه و بیزینس نخواهد داشت.

  • اخذ اقامت دائم و بدون شرط برای متقاضی، همسر و فرزندان.

  • متقاضی ملزم به داشتن مدرک تحصیلی نمی باشد.

شرایط لازم جهت برنامه مهاجرت سرمایه گذاری فدرال :

شرایط لازم

روش سرمایه گذاری فدرال

مقصد

هر منطقه در کانادا به غیر از کبک

حداقل دارایی

– قانوناً کسب شده باشد

سابقه سهام داری یا مدیریت

مدیریت حداقل ۵ کارمند تمام وقت در سال یا مالکیت بخشی از یک بیزینس، حداقل ۲ سال در ۵ سال گذشته

سرمایه گذاری

طبق اعلام هر دوره

موارد دیگر

انجام آزمایشات پزشکی و ارائه عدم سوء پیشینه

ارزیابی رسمی املاک و تاییدیه تمکن مالی توسط کارشناس رسمی دادگستری صورت می پذیرد .

یکی از روشهای جدید مهاجرت به کانادا ، مهاجرت از طریق استارت آپ و یا شرکت ها و کسب و کارهای نوپا میباشد.

جدول امتیاز بندی گروه حرفه و تخصص فدرال جهت مهاجرت به کانادا

اداره مهاجرت کانادا تغییرات عمده ای را در سیستم پذیرش متقاضیان حرفه و تخصص فدرال برنامه ریزی نموده است .  این تغییرات که در روزنامه رسمی کانادا منتشر شده اند، فعلا مراحل پشنهادی خود را می گذراند و هنوز به مرحله تصویت نهایی نرسیده است.  تغییرات پیشنهادی شامل تغییر در معیارهای سن، زبان، سابقه کار، میزان اعتبار مدارک تحصیلی خارجی، پیشنهاد کار کانادایی و قابلیت سازگاری خواهد بود.

کارشناس رسمی دادگستری و اثبات تمکن مالی

اداره مهاجرت کانادا هدف از اجرای این تغییرات را اطمینان از آمادگی هرچه بیشتر نیروی حرفه و تخصص برای ورود به بازار کار کانادا اعلام نموده است. طبق این تغیرات، ارزیابی مدارک تحصیلی مهاجران پیش از اقدام به مهاجرت از اهمیت بیشتری برخوردار خواهد شد.

براساس این تغییرا پیشنهادی متقاضیان گروه حرفه و تخصص که مایل به مهاجرت به کانادا می باشند، می توانند تحت یکی از ۳ گروه زیر و بر اساس تجربه کاری خود برای مهاجرت به کانادا اقدام نمایند.

مهاجرت به کانادا از روش متخصصین :

۱. گروه مدیران : کد این گروه در NOC با ۰ (صفر) شروع می شود.

۲. گروه افراد حرفه ای ( متخصصین): این مشاغل در گروه A در تقسیم بندی NOC قرار می گیرند.

۳. گروه تکنیکال: این مشاغل در گروه B در تقسیم بندی NOC قرار می گیرند.

جدول  پیشنهادی امتیازبندی گروه حرفه و تخصص فدرال در عین حال که مجموع امتیازات برای قبولی همان ۶۷ امتیاز خواهد ماند، برای این سه گروه به شکل زیر خواهد بود:

۱. حداقل سطح زبان: اداره مهاجرت کانادا با درک اهمیت زبان در پیشرفت اقتصادی و اجتماعی مهاجران قصد دارد که در سیستم جدید تغییرات زیر را اعمال نماید:

۱.۱ متقاضیان مهاجرت به کانادا در این روش باید برای زبان اول حداقلی از دانش را دارا باشند تا بتوانند برای مهاجرت اقدام نمایند.  کسب این حداقل اجباری بوده و این حداقل به زودی توسط CIC اعلام خواهد شد،

۱.۲ امتیاز زبان از ۱۶ امتیاز به ۲۴ امتیاز افزایش خواهد یافت. درسیستم پیشنهادی:

–  دانش Basic از زبان اول ۴ امتیاز برای هر یک از تواناییها و حداکثر ۱۶ امتیاز خواهد داشت.

– دانش Moderate از زبان اول ۵ امتیاز برای هر یک از تواناییها و حداکثر ۲۰ امتیاز خواهد داشت.

– دانش High از زبان اول ۶ امتیاز برای هریک از تواناییها و حداکثر ۲۴ امتیاز خواهد داشت.

۱.۳ دانش زبان دوم که پیش از این ۸ امتیاز داشت در سیستم پیشنهادی به ۴ امتیاز کاهش خواهد یافت.

۲. سن: اداره مهاجرت کانادا معتقد است که متقاضیان جوانتر معمولا سریعتر و راحتتر وارد بازار کار کانادا شده و تعداد سالهای بیشتری را در خدمت بازار کار کانادا خواهندبود. نتیجتا امتیاز سن از ۱۰ امتیاز به ۱۲ امتیاز افزایش یافته و به گروه بین ۱۸ تا ۳۵ تعلق خواهد گرفت. این افراد امتیاز کامل (۱۲) را اخذ نموده و به افراد بالای ۳۵ سال به ازای هر یک سال ۱ امتیاز کمتر تعلق خواهد گرفت. بدین ترتیب، افراد ۴۷ ساله به بالا هیچ گونه امتیازی از نظر معیار سن نخواهند داشت.

۳. امتیاز تجربه کاری از ۲۱ امتیاز به ۱۵ امتیاز کاهش خواهد یافت ولی برای دریافت امتیاز کار کامل متقاضی باید به جای ۴ سال سابقه کاری، در سیستم جدید ۶ سال سابقه کاری داشته باشد.

۴. سطح تحیصلات: در حال حاضر امتیاز تحصیلات بر اساس مدرک تحصیلی متقاضی و تعداد سالهایی که متقاضی به تحصیل پرداخته، محاسبه می شود. در سیستم جدید معادل سازی مدرک تحصیلی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و تنها افرادی می توانند برای گروه حرفه و تخصص فدرال اقدام نمایند که مدارک تحصیلیشان توسط یکی از مراکزی که توسط اداره مهاجرت کانادا معرفی خواهند شده، مورد ارزیابی قرار گرفته تا معادل سازی شوند.

در سیستم جدید مدارک دکتری ۲۵ امتیاز، فوق لیسانس و مدارک حرفه ای ۲۳ امتیاز خواهند گرفت.

۵. قابلیت سازگاری:  از آنجایی که آمار اداره مهاجرت کانادا حاکی از آن است که در اغلب پرونده های مهاجرتی همسران متقاضیان اصلی یا هیچ وقت در زندگی کار نکرده اند و یا سابقه کاری مربوط به تحصیلات نداشته اند، امتیاز تحصیلات همسر برداشته شده و به جای آن برای میزان دانش زبان همسر ۵ امتیاز در نظر گرفته خواهد شد.

امتیاز سابقه کار کانادایی از ۵ امتیاز به ۱۰ امتیاز افزایش یافته و  با اینکه امتیاز داشتن فامیل درجه اول همان ۵ امتیاز باقی مانده ولی فامیل درجه یک در کانادا باید حداقل ۱۸ سال داشته باشد.

مهاجرت به کانادا

ویزای نیروی متخصص جهت مهاجرت به کانادا

افراد متخصص و حرفه ای کسانی هستند که تحصیلات و تجربه کاری به آنها کمک خواهد کرد تا بتوانند در هر کشوری که دوست دارند کار پیدا کرده و اقامت دائم دریافت کنند در کشورهای توسعه یافته ای همچون کانادا ، آلمان ، انگلیس ، … هرساله تعداد زیادی بازنشسته به جمعیت قبلی می شوند بنابراین نیاز به نیروی متخصص در این کشور رو به افزایش است .

ویزای متخصصین ، پاداش نیروهای متخصص و ماهری است که در کشور کانادا زندگی می کنند .

در کانادا یک دنیای کاری کاملا متفاوت و جدیدی پیش روی متخصصین و افراد ماهر قرار دارد . کانادا سرزمین فرصت های طلایی است. کانادا از لحاظ اقتصادی یکی از کشورهای پر رونق در جهان است و به علت مشاغل درحال توسعه مقصد متخصصین و افراد ماهر میباشد .

کشور کانادا از جوانان با انگیزه و تحصیل کرده حمایت می کند تا آنها در آینده به رشد اقتصادی کشور کمک کنند .

داشتن اقتصادی مبتنی بر دانش باعث شده که این کشور به دنبال متخصصین اماده بکار باشد تا نیازهای آنها را برآورده کرده و با بازارهای کاری درحال تغییر ، به سرعت منطبق شوند .

بسیار ضروری است در هر یک از روشهای مهاجرت با توجه به تغییرات مکرر و سالیانه قوانین مهاجرت به کانادا لازم است قبل از هرگونه اقدام باوکیل مهاجرت خود مشورت و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید .

کارشناس رسمی دادگستری


خدمات گروه کارشناس رسمی دادگستری :

* ارزیابی رسمی املاک جهت مهاجرت . اقامت دائم و سرمایه گذاری برای ارائه به سفارت یا ادره مهاجرت کشورهای کانادا ، استرالیا و آمریکا … همراه با کلیه تاییدیه ها و ارائه گزارش به زبان انگلیسی

* کارشناسی دارائیهای متقاضیان ادامه تحصیل ، اقامت و یا مهاجرت به کلیه کشورها به زبان انگلیسی جهت ارایه به سفارت کانادا ، آمریکا استرالیا ، انگلیس ، ….، توسط کارشناس رسمی دادگستری در رشته راه و ساختمان و ثبتی

* کارشناس رسمی  رشته ماشین آلات جهت درخواستهای ارزیابی کارخانه ها و شهرک های صنعتی .

* تعیین قیمت عادلانه روز املاک به منظور دریافت وام ، تضمین وثیقه نزد شرکت های دولتی و خصوصی ، طرح توجیهی.

* تنظیم گزارش و ارایه گواهی توانایی مالی به سفارت برای متقاضیان ادامه تحصیل در خارج از کشور .

* امور ثبتی و نقشه برداری و ارایه خدمات و نقشه های مورد نیاز شهرداری ها ، اداره ثبت ، … توسط کارشناس رسمی دادگستری .

* ارزش گذاری روز املاک واقع در طرح شهرداری و سایر ارگانهای دولتی به منظور دریافت خسارت قانونی و معادل نقدی بهای ملک ، تهاتر و احقاق حق توسط کارشناس رسمی دادگستری مورد وثوق .

امور و قوانین مهاجرت به کشورها مرتبا در حال تغییر و بروزرسانی است و لازم است متقاضیان در هر زمان قوانین و ضوابط را به روز استعلام و بررسی نمایند .

لینک  ثبت آنلاین درخواست کارشناسی

Call Now Button